Що таке таргетована реклама та чим вона корисна бізнесу

Главная >> Поддержка и обучение для клиентов Dime Studio >> <<
20:05

Сьогодні важко вести бізнес без просування в Інтернеті, а одним з найефективніших інструментів є таргетована реклама. У цьому матеріалі розповідаємо, що це таке та чому це вам потрібно.


просування в Інтернеті

Що таке таргетована реклама

Це спосіб реклами, заснований на показі оголошень конкретної аудиторії, вибраної за певними параметрами та характеристиками. Такий підхід забезпечує високу ефективність реклами, адже простіше продати продукт тим, хто потенційно зацікавлений у ньому, аніж випадковим людям. Визначення такої аудиторії та детальне настроювання реклами називається таргетингом.

Таргетинг як інструмент, незалежно від сфери використання, постійно вдосконалюється та змінюється, тому спеціалісту з таргетингу необхідно уважно стежити за ситуацією та трендами в маркетингу.

Як працює таргетинг

Для налаштування реклами використовуються такі параметри:

  • демографічні – стать, вік, освіта, економічний статус, національність тощо;
  • засновані на цінностях користувача – інтересах, способі життя тощо;
  • засновані на поведінкових характеристиках – нещодавні дії на сайті, історія покупок тощо;
  • тимчасові – орієнтація на актуальність товару;
  • географічні – за місцем проживання.

На перший погляд здається, що все просто – бери і роби, проте, вибравши надто широку аудиторію, є ризик охопити не зацікавлених в продукті користувачів. Тому настроювання таргетованої реклами має бути детальним і добре продуманим. Рекомендується під час запуску нової рекламної кампанії тестувати оголошення на різних цільових аудиторіях і після аналізу тестів вибирати найбільш ефективні для подальшого показу.

Також обов'язково використовуйте ретаргетинг. Цей інструмент дозволяє повернути на сайт тих, хто вже там був, але не завершив покупку або не зробив цільову дію. Рекламні оголошення показуються залежно від дій, які здійснив користувач на сайті, і таким чином стимулюють його прийняти рішення та завершити дію.

Навіщо бізнесу таргетинг

Таргетована реклама дуже корисна бізнесу, адже вона дозволяє залучити «теплу» зацікавлену аудиторію, якій точно простіше продавати. Перерахуємо всі переваги таргетингу:

  • можливість рекламуватися на конкретну аудиторію;
  • підвищення впізнаваності бренду чи компанії;
  • можливість вести бізнес навіть без сайту;
  • підвищення коефіцієнта конверсій;
  • можливість прямих продажів через аккаунт в соцмережах.

У комплексі з іншими маркетинговими інструментами таргетована реклама дозволяє створити всеосяжну стратегію просування з дуже ефективною воронкою продажів. Однак для роботи з таргетом потрібно чимало часу та компетентні фахівці: таргетолог і дизайнер – адже ефективність реклами залежить не тільки від налаштувань таргету, але також від креативів, що використовуються в оголошенні.

Якщо ви не хочете займатися таргетом самостійно або брати спеціалістів у штат, звертайтесь до діджитал-агентства Ланет СLICK, де до ваших послуг цілий відділ таргетологів, дизайнери та інші фахівці з галузі маркетингу.

Звертайтеся до менеджера, щоб дізнатися про деталі співпраці!

+38 (044) 225-19-00

lanetclick@lanet.ua

 
Просмотров: 233 | | Теги: таргетована реклама | Рейтинг:5.0/5, голосов: 1

Всего комментариев: 0
avatar