Найкраща веб-студія Києва

Наша місія – сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в Києві та Україні через надання повного комплексу послуг зі створення сайтів та інтернет-магазинів, їх просування в мережі інтернет (розкрутка та виведення в ТОП-10 Google), навчання роботі з сайтом та інтернет-продажам організації рекламних компаній в інтернеті. 
Ось уже 20 років ми створюємо недорогі сайти “під ключ” для малого та середнього бізнесу Києва та України за рахунок використання інноваційних технологій. Проста та зручна система управління сайтом або інтернет-магазином, сучасний адаптивний дизайн сайтів та інформаційне наповнення, орієнтоване на продаж, робить наші сайти ефективним інструментом інтернет продажів.

ПРАЦЮЄМО НА КЛІЄНТА
Своє завдання ми бачимо у зростанні продажів наших Клієнтів. Професійні співробітники та ефективні технології інтернет-продажів дозволяють нам ефективно її реалізовувати.

НАДАЄМО ПОСЛУГИ

  • Ефективні сайти
  • Розумні інтернет магазини
  • Просування сайтів у  Google
  • Служба підтримки та навчання
  • Низькі ціни на створення сайтів

РОЗВИВАЄМОСЯ І РОЗВИВАЄМО
Ми не зупиняємось на досягнутому, а постійно навчаємось, впроваджуємо нові технології створення сайтів, дизайну, залучення Клієнтів. Тому ми і наші Клієнти успішні. Приєднуйтесь!

Найкраща веб-студія Києва для малого та середнього бізнесу

Створення сайтів, інтернет-магазинів – від концепції до просування! Ми працюємо з малим та середнім бізнесом України та Києва. Створили 135 сайтів та постійно розвиваємося.

СТВОРЕННЯ САЙТІВ
Сучасний сайт – стильний, адаптивний, інтуїтивно зрозумілий, що мотивує клієнта до співпраці. Прості рішення для Клієнтів – наш успіх.

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ
Інтернет магазин з розширеним пошуком, картками товарів, фільтрами, актуалізацією новинок та мотивуючими акціями. Все щоб запалити та продати!

ПІДТРИМКА І НАВЧАННЯ
Безкоштовна підтримка клієнтів протягом 12 місяців – будь-яке питання і будь-яка проблема вирішувана. Консультації за телефоном. Первинне навчання, створення та онлайн-курси.

ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
Залучення відвідувачів на сайт через просування у ТОП-10 Гугла, через соц. мережі та контекстну рекламу. Використання статейного та вірусного маркетингу.

ВАША ЕКОНОМІЯ ВІД СПІВПРАЦІ З DIME STUDIO 30%-70%
Вигода є найважливішою ключовою потребою людини. Вплинув на неї ми досягаємо зростання продажів. Проводимо Акції та одночасно актуалізуємо увагу відвідувачів на інноваційних продуктах компанії в розділі Акції. Для тих, хто рахує гроші!

Scroll to Top