Замовляте створення та розробку онлайн-меню в Dime Studio.

Онлайн меню на сайті ресторану

Ми пропонуємо створення онлайн меню для замовлень та доставки для ресторанів, кафе, магазинів тощо. Онлайн меню можна розміщувати на сайті закладу, в соц. мережах, рекламі. Має окреме веб-посилання, яке можна публікувати в інтернеті. Також доступне по QR коду для кліентів закладу. 

В онлайн меню кліент може обрати певні блюда, замовити їх у закладі на певний час, на самовиніс, або з доставкою на вказанну адресу. Кліенту пропонуеться кулька варіантів оплати: готівкою, на картку курьеру, передплата на картку.

QR-код меню dime-studio.com

Фактично, онлайн меню це повноцінний сайт для ресторану, кафе або бару, де є вся потрібна інформація про ваш заклад (адреса, номери телефонів, соціальні мережі, і т.д.). 

Редагування меню здійснюється у візуальному редактору і доступне для працівників закладу.  Як це виглядає – дивіться приклад. А ось як виглядає саме онлайн-меню

Створити безконтактне QR онлайн меню ресторану, кафе

 
Крім того, ми пропонуємо встановлення єдиної системи ведення ресторанного бізнесу, яка закриває всі питання: онлайн-меню, онлайн-каса, склад, фінанси, аналітика та CRM.
Замовляте створення та розробку онлайн-меню в Dime Studio. Підтримка 12 міс. та навчання гарантовано.
Scroll to Top