Просування Google

Що потрібно, щоб ваш сайт не просто радував вас, а працював на зростання продажу вашої компанії?

  1. Залучити на web-сайт максимальну кількість відвідувачів Вашої цільової аудиторії, Ваших потенційних клієнтів (наприклад, якщо ми створюємо сайти, то нас цікавлять не просто відвідувачі, а люди, які проживають у Києві та області, які шукають в інтернеті інформацію за запитами на кшталт ” Створення сайту Київ”, тільки вони з великою ймовірністю хочуть замовити послуги зі створення сайту і нам потрібно зробити так, щоб вони нас побачили, зацікавилися та оформили замовлення.
  2. Після того, як вони зайшли на сайт, ми повинні їх зацікавити зробити необхідну нам дію – у нашому випадку – зателефонувати чи написати нам про бажання зробити замовлення. Якщо ви замовляли сайт у нашій студії, то другий пункт вже виконано. А ось перший ми реалізовуватимемо комплексно, задіявши пошукове просування сайту в Google.

Ми підбираємо та погоджуємо з вами пошукові запити для просування, затверджуємо бюджет та укладаємо договір на 1 рік. Майте на увазі, якщо ви вирішили замовити “просування сайту”, то цим потрібно займатися постійно. Не можна замовити поступ на 2 місяці, потім припинити на півроку, потім відновити… У цьому специфіка цього напряму.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОСУВАННЯ САЙТУ У КИЄВІ?
Конкретний бюджет ви встановите самі, обравши з наданого нами набору рекомендованих пошукових запитів, які вас зацікавили.

КОЛИ ВАШ ВЕБ-САЙТ З’ЯВИТЬСЯ НА 1 СТОР. ВИДАЧІ ПОШУКУ?
Найчастіше вже через 1-2 місяці. Максимальний термін – 6 місяців. Якщо вам потрібен потік клієнтів відразу, ми залучимо інші варіанти залучення відвідувачів на ваш веб-сайт. Наприклад, контекстну рекламу.

ЯК НАЛАШТУВАТИ РЕГУЛЯРНІ ПЛАТЕЖІ ЗА ПРОСУВАННЯ?
Просування сайту передбачає щомісячну оплату. Ви можете налаштувати регулярні онлайн-платежі за допомогою PayPal, карток Visa або MasterCard.

Одночасно з просуванням Ви можете замовити і контекстну рекламу на 1 стор. Гугл (вище, нижче та праворуч від основної видачі пошуку).

ЩО МИ ДЛЯ ЦЬОГО РОБИМО?
Ми створюємо рекламні оголошення, прописуємо пошукові запити та повністю контролюємо та керуємо процесом реклами вашого веб-сайту. Наша мета при цьому донести інформацію про ваші товари та послуги якомога більшу кількість потенційних клієнтів за мінімальну вартість.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ КОМЕРЦІЙНА КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА НЕДОРОГО?
У комерційной контекстній рекламі недорого оплата йде за кожен клік відвідувача по рекламному оголошення та переходу на ваш веб-сайт. Вартість кліка Google встановлює індивідуально, в залежності від популярності пошукового запиту, за яким йде показ оголошення. Ранжування рекламних оголошень відбувається на основі встановленої замовником максимальної вартості кліка.

Scroll to Top