создание сайта недорого

Головні питання створення сайту

Цінові аспекти при замовленні створення сайту, зрозуміло, повинні бути під контролем і відповідати ринковій кон’юнктурі та обсягу робіт. Але це не єдиний фактор, який має бути на контролі у замовника.

МИ РЕКОМЕНДУЄМО КЛІЄНТАМ ВІДПОВІДІТИ НА ПИТАННЯ:

 • Для чого нам сайт? Наприклад, для залучення нових клієнтів
 • Коли нам це потрібне? Наприклад, ми хотіли б залучати клієнтів через сайт якнайшвидше, відразу після його створення.
  Відповівши на ці запитання Клієнт може просити веб студію підготувати комерційну пропозицію щодо створення сайту та залучення на нього відвідувачів із цільової аудиторії конкретного регіону.

ЩО ПРОПОНУЮТЬ ФАХІВЦІ DIME-STUDIO.COM?

 • Створення іміджевого сайту із простою та інтуїтивно зрозумілою навігацією;  акцентуванням уваги відвідувачів на вигодах, які вони отримають від співпраці. Виявлення особливостей цільової аудиторії сайту та оптимальних методів мотивації їх до угоди. Плюс до цього ми створили б ефект ВАУ! з переходом у бажання ХОЧУ! Для цього ми задіяли як раціональну складову, так і ірраціональну (емоційну). Адаптивний дизайн сайту не створить проблем та незручностей при його перегляді на мобільних пристроях та планшетах.
 • Швидке залучення відвідувачів на сайт відразу після його створення реалізується за рахунок використання:
 • контекстної реклами в Google
 • реклами у соціальних мережах
  Для контекстної реклами ми розробляємо та контролюємо оптимальну програму просування, що дозволяє заощаджувати гроші замовника.
  Для реклами в соціальних мережах, на першому етапі ми створюємо групи та сторінки компанії з посиланнями на сайт, прив’язуємо автоматичну трансляцію новин сайт у соц.мережі та запускаємо рекламу сайту в тематичних спільнотах.

Чи потрібно замовляти і просування сайту в пошуковій видачі Google? Адже це процес не миттєвий, а довготривалий, розрахований на перспективу. Якщо ваша компанія, товари, послуги буде представлена на ринку постійно (тобто це не тимчасова акція) – ТАК, потрібно замовляти просування сайту.

Висновок:
Замовляйте відразу комплекс послуг “під ключ” зі створення та просування сайту.

У нашей студії  ПРИ ЗАМОВЛЕННІ СТВОРЕННЯ САЙТУ З ЙОГО ПРОСУВАННЯМ ПОШУКОВУ ОПТИМІЗАЦІЮ МИ РОБИМО БЕЗКОШТОВНО.

Scroll to Top