Який сайт замовити? Вибираємо тип сайту разом

Мета створення сайту: заробити, поділитись інформацією, запропонувати послуги, продати товари…. А яка у вас ціль створення сайту? Виходячи з мети вибираємо тип сайту для замовлення:

Landing Page

Цільова сторінка або односторінковий сайт для захоплення потенційних клієнтів. Такий сайт створюється для того, щоб акцентувати увагу відвідувача на вигодах та спонукати його до дії (зателефонувати, залишити заявку, замовити тощо). Відмінно підходить для продажу товарів та надання послуг. Що відрізняє його від інших сайтів, так це відсутність складних елементів навігації, що відволікають меню та довгих блоків тексту.

Сайт візитка

Це найкраще рішення для тих, хто хоче заявити про себе та свої можливості. Сам сайт складається з 10 – 20 веб-сторінок з інформацією про компанію, умови співпраці та багато іншого, що може описати проект! Цей інструмент познайомить цільову аудиторію з унікальною торговою пропозицією.

Сайт-каталог

Окрім відсутності кошика, особливої різниці між інтернет-магазином та каталогом відвідувач не побачить. Основна відмінність у тому, що у магазині є оптимізований бізнес-процес, а в каталозі немає. Якщо покупцям потрібна обов’язкова консультація для придбання вашої продукції, то найкращим рішенням буде створення каталогу. Інтернет-магазин передає процес формування замовлення покупцю.

Корпоративний сайт

Цей тип веб-сайту найкраще підходить для компаній та організацій усіх видів. Особливістю веб-сайту компанії є включення профілів співробітників, профілів менеджерів та фотографій менеджера місяця. Блоки з гаслами компанії та етапами формування також часто зустрічаються на корпоративних порталах. Більше розширений варіант сайту-візитки.

Інтернет магазин

В даний час розробка інтернет-магазину є найкращим рішенням для будь-якого бізнесу, що базується на продажах. Це майбутнє світової торгівлі. Порівняно із звичайними магазинами має багато переваг:

  • доступ із будь-якої точки світу
  • економія часу
  • зручність користування
  • більше прибутку від продажу
  • менше витрат.

Індивідуальний проект

Якщо жоден з перерахованих вище варіантів вас не влаштував, у вас є можливість замовити сайт за індивідуальним проектом.

Спеціалісти нашої веб-студії будуть раді втілити у життя всі ваші ідеї будь-якої складності!

Scroll to Top