Розробка чат бота "під ключ"

See chat bot Telegram, Viber, Messenger, Instagram

створення сайтів київ

Dime Studio – розробка чат-ботів Київ

Що таке чат-бот і навіщо він потрібен?

Чат-бот — віртуальний помічник у публічних акаунтах Viber, Telegram, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp, який надсилає користувачам месенджера автовідповіді в режимі 24/7 за заданим сценарієм, робить авторозсилки, допомагає оформляти замовлення, оплачувати рахунки та надсилає дані про клієнт CRM-систему.
Завдяки чат-ботам стає простіше вести бізнес. На них можна перекласти значну частину роботи, залишивши менеджерам лише нестандартні та складні питання.

  • Якщо ви регулярно отримуєте однакові питання про продукти, ціни, терміни виконання та доставки тощо, доручіть відповіді чат-боту.
  • Якщо ви влаштовуєте заходи, проводите консультації, клієнтам потрібно нагадувати. Цю функцію можна довіріти чат-бот.
  • За допомогою чат-бота зручно проводити опитування та збирати відгуки, робити розсилки.
  • Через чат-бот можна інформувати клієнтів про новинки, акції, знижки та вигідні пропозиції.

Замовляйте чат-боти Viber, Telegram, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp у нашій веб-студії!

Онлайн чат бот зі штучним інтелектом на сайті

разработка чат ботов на сайтМи встановлюємо на сайтах онлайн-чат для швидкого зв’язку з консультантом. Це зручно відвідувачам, економить їх час, але передбачає постійну онлайн присутність фахівця у мережі інтернет. Для цього передбачено дадаток для смартфону консультанта, який має звукове попередження про новий контакт у чаті, дає можливість надавати відповіді тощо.

Для цілодобовой роботи чату рекомендуємо встановити чат-бот зі штучним інтелектом, який сам буде відповідати на запитання клієнтів. У тому випадку, якщо він не знає відповіді, буде зв’язувати клієнта з оператором (якщо він онлайн), або пересилатиме запитання відвідувача на електронну пошту (додаток) адміна сайту. Унікальною особливістю наших чат-ботів на сайт є їх здатність до навчання. Чат бот самостійно сканує контент вашого сайту та на основі розміщеної інформації дає відповіді. Адміністратору сайту немає потреби прописувати стандартні запитання та відповіді на них.

З прикладом роботи чат бота зі штучним інтелектом ви можете ознайомитись на нашому сайті веб-студії, натиснувши кнопку зліва внизу.

Замовляйте онлайн чат на сайт зі ШІ в Dime Studio!

Scroll to Top